KOREKCIA A VYHLADENIE tzv. FAJČIARSKYCH VRÁSOK nad hornou perou

Je určená pre klientov, ktorí odmietajú výplňové techniky na minimalizáciu vrások a nechcú vyzerať ako tzv. "kačička" . Plazmový lúč vrásky vyhladí a redukuje bez výplní, čiže horná pera vyzerá stále prirodzene, navyše efekt je dlhodobý a tkanivo, resp. pokožka je po ošetrení pevnejšia a hladšia.

Plazmový lúč - PLEXR Plus je bezkontaktná, tzv. SOFT chirurgia , ktorá využíva PLAZMU, ionizovaný atmosferický plyn, na nedotykové ošetrenie tkanív. Ošetrené tkanivá sublimujú, čím sa zabraňuje nežiadúcemu prenosu energie do okolitého tkaniva. To zamedzuje poškodeniu okolitého tkaniva, preto je táto metóda cielená, veľmi šetrná a minimálne invazívna.

Charakteristiky zákroku plazmovým lúčom :

  • bez jaziev, bez rezania, bez krvácania, bez narkózy
  • rýchla doba hojenia
  • trvalý efekt

Korekcia a vyhladenie fajčiarskych vrások nad hornou perou za pomoci plazmového lúča je určená pre tých, ktorí chcú vyzerať prirodzene a odmietajú rôzne výplne. Plazmový lúč hornú peru vyhladí, ale nepreplní, preto je zaručený prirodzený efekt. Trvácnosť je nezanedbateľnou výhodou.

Po zákroku je rekonvalescencia rýchla - pooperačný opuch pretrváva cca. 3 - 4 dni, mikro-chrastičky v ošetrovanej oblasti pretrvávajú cca. týždeň po zákroku, následne je koža nad perou vyhladená.

Ďalšie 2 týždne sa nedoporučuje vystavovať ošetrované miesto priamemu slnku, príp. používať ochranný krém s vysokým UV filtrom.