KOREKCIA OČNÝCH VIEČOK

Korekcia horných i dolných očných viečok,
blefaroplastika plazmovým lúčom - PLEXR Plus
je najčastejšie vyhľadávaný plastický výkon. Opuchnuté horné či dolné viečka, tzv. vačky vzbudzujú dojem unaveného, nevýrazného a staršieho vzhľadu. Vzhľadom na to je hlavným benefitom tohto výkonu celkové omladenie výzoru tváre a osvieženie vzhľadu. Otvorené oči bez vačkov rozžiaria a omladia každú tvár. Preto je vhodná nielen pre ženy ale i mužov.
Pri tomto výkone za pomoci plazmového lúča redukujeme objem vačkov, resp. očných viečok, vyhladíme a napneme pokožku v danej oblasti.

Soft blefaroplastika je určená pre klientov, ktorí nechcú mať jazvy, nechcú byť operovaní skalpelom, boja sa veľkej zmeny a chcú zachovať prirodzený výzor očí. SOFT blefaroplastikou bez rezania odstránime vačky na viečkach, redukujeme opuch v oblasti viečok (horných príp. i dolných), vyhladíme viečka, príp. aj okolité vejárovité vrásky, otvoríme a tým zvýrazníme oko a pritom zachováme prirodzený vzhľad očného okolia.

Charakteristiky zákroku :

  • bez jaziev, bez rezania, bez krvácania
  • bez narkózy
  • rýchla doba hojenia
  • trvalý efekt

Po zákroku je rekonvalescencia rýchla - pooperačný opuch pretrváva 3-4 dni, mikro-chrastičky v ošetrovanej oblasti pretrvávajú týždeň po zákroku, potom sú už viečka vyhladené.

Ďalšie 2-3 týždne sa nedoporučuje vystavovať ošetrované miesto priamemu slnku, príp. používať ochranný krém s vysokým UV filtrom, resp. slnečné okuliare.

Kontaktujte nás

    Fotografie sú reálne, bez dodatočnej retuše.

korekcia horných viečokkorekcia dolných viečok