DRAKULOTERAPIA

Základné informácie :
Ošetrenie sa odporúča absolvovať v 3 sedeniach, navodením novotvorby kolagénu sa po každom sedení výsledný efekt znásobuje a pretrváva približne 12 mesiacov.
Zákrok sa vykonáva celoročne, po zákroku sa odporúča niekoľko dní nevystavovať ošetrovanú oblasť slnečnému žiareniu.

Hlavná výhoda – perfektná efektivita s vysokým omladzujúcim efektom na pleť za pomoci telu vlastného materiálu - vlastnej krvnej plazmy.

Úplne prirodzená metóda, získaná z vašej vlastnej krvi. Do vášho tela sa nedostane žiadna cudzia látka, miniinvazívne ošetrenie. V medicíne obľúbená, využívaná už vyše 30 rokov na zvyšovanie imunity chorého človeka. V súčasnosti ju poznáme pod názvom PRP, čo v preklade znamená (plazma obohatená o krvné doštičky).

  • účinne regeneruje kožné bunky
  • spomaľuje proces starnutia
  • žiadne umelé látky
  • vyhladzuje vrásky a známky unavenej, ochabnutej pleti
  • minimálne invazívna metóda
  • bezpečná
  • bez vedľajších účinkov a rizík
  • liečba keloidov /strie, jazvy/

Ošetrované oblasti :
tvár, krk, dekolt, okolie chronických nehojacich sa poúrazových rán

Ako zákrok prebieha :
Pri konzultácii vás lekár vyšetrí. Následne vám bude odobraté malé množstvo krvi (rovnako ako keď idete k lekárovi na krvné testy), skúmavky umiestnime do špeciálnej centrifugy. Odstredená plazma sa zmieša s ďalšími potrebnými látkami (DNA activator) a okamžite sa aplikuje. Buď jemnou ihlou, ako pri aplikácii výplňových materiálov, alebo pomocou mezoterapeutickej pištole. Pozitívný výsledok je viditeľný pomerne rýchlo po ošetrení. Efekt je dlhodobý (cca. 12 mesiacov) samozrejme záleži aj od vášho životného štýlu. Zákrok sa dá opakovať, doporučuje sa  1 príp. 2x ročne.

Kontraindikácie :
infekčné ochorenia, cukrovka, porucha zrážanlivosti krvi, srdcové ochorenia, herpetické ochorenie, tehotenstvo, kojenie, obličkové zlyhanie

Nežiadúce účinky :
Po ošetrení môžu vzniknúť drobné modrinky, ktoré však do 1-3 dní zmiznú bez toho, aby zanechali nejakú stopu.

Fotografie sú reálne, bez dodatočnej retuše.

Drakuloterapia

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti