DRAKULOTERAPIA

Základné informácie :

• Ošetrenie sa odporúča absolvovať v 3 sedeniach, pričom navodením novotvorby kolagénu sa po každom sedení výsledný efekt znásobuje a pretrváva cca.12 mesiacov
  • Zákrok sa robí celoročne, po zákroku sa odporúča niekoľko dní nevystavovať ošetrovanú oblasť slnečnému žiareniu

Hlavná výhoda – perfektná efektivita s vysokým omladzujúcim efektom na pleť za pomoci telu vlastného materiálu - vlastnej krvnej plazmy.

Úplne prirodzená metóda, získaná z vašej vlastnej krvi. Do vášho tela sa nedostane žiadna cudzia látka, miniinvazívne ošetrenie. V medicíne obľúbená, využívaná už vyše 30 rokov na zvyšovanie imunity chorého človeka. V súčasnosti ju poznáme pod názvom PRP, čo v preklade znamená (plazma obohatená o krvné doštičky).

• účinne regeneruje kožné bunky
  • spomaľuje proces starnutia
  • žiadne umelé látky
  • vyhladzuje vrásky a známky unavenej, ochabnutej pleti
  • minimálne invazívna metóda
  • bezpečná
  • bez vedľajších účinkov a rizík
  • liečba keloidov /strie, jazvy/

Ako zákrok prebieha?
Pri konzultácii vás lekár vyšetrí. Následne vám bude odobraté malé množstvo krvi (rovnako ako keď idete k lekárovi na krvné testy), skúmavky umiestnime do špeciálnej centrifugy. Odstredená plazma sa zmieša s ďalšími potrebnými látkami (DNA activator) a okamžite sa aplikuje. Buď jemnou ihlou, ako pri aplikácii výplňových materiálov, alebo pomocou mezoterapeutickej pištole. Pozitívný výsledok je viditeľný pomerne rýchlo po ošetrení. Efekt je dlhodobý (cca. 12 mesiacov) samozrejme záleži aj od vášho životného štýlu. Zákrok sa dá opakovať, doporučuje sa  1 príp. 2x ročne.

Kontraindikácie :

• infekčné ochorenia
  • cukrovka
  • porucha zrážanlivosti krvi
  • srdcové ochorenia
  • herpetické ochorenie
  • tehotenstvo, kojenie
  • obličkové zlyhanie

Ošetrované oblasti :

• tvár
  • krk, dekolt
  • okolie chronických, nehojacich aj poúrazových rán

Nežiadúce účinky :
Po ošetrení môžu vzniknúť drobné modrinky, ktoré však do 1-3 dní zmiznú bez toho, aby zanechali nejakú stopu.

Fotografie sú reálne, bez dodatočnej retuše.

Drakuloterapia

Predvoľby súkromia