VELA SHAPE III

Princíp pôsobenia :
Vela Shape III. generácie odstraňuje celulitídu a tukové „vankúše" neinvazívnym spôsobom, prebieha formou tlakovej masáže. Funguje na princípe redukcie tukových buniek využitím rádiofrekvencie, infračerveného žiarenia a mechanickej vákuovej masáže.Kombinácia týchto mechanizmov zvýši cirkuláciu krvi, zlepší bunkový metabolizmus a aktivuje fibroblasty, čo má za následok zmenšenie tukových buniek, redukciu objemu tuku, rozrušenie fibrotických sept medzi tukovými bunkami, zlepšenie textúry pokožky, konturáciu postavy a vymiznutie celulitídy.

Infračervené svetlo intenzívne zohrieva tkanivá do hĺbky 3 mm, bipolárna rádiofrekvencia preniká až do hĺbky 20 mm. Použitím vákua dochádza k intenzívnemu priblíženiu pokožky k masážnej hlavici, čo má pozitívny vplyv na precízne a účinné dodanie energie ošetrovaným tkanivám. Vákuum tiež podporuje rozšírenie ciev a uvoľňuje kyslík a živiny. Zároveň umožňuje rovnomerný ohrev v rôznych hĺbkach tkaniva.
Vzniká hypertermický efekt, nastáva lipolýza – rozpad tukových buniek. Vákuum znásobuje metabolickú aktivitu, zlepšuje sa lymfatický obeh a znižuje sa viskozita zhlukov tukových buniek. To zabezpečí konturovanie postavy a vyhladenie pokožky.
Súbežným pôsobením infračerveného žiarenia a rádiofrekvencie sa stimuluje aktivácia fibroblastov, čím sa rozrušia septá medzi bunkami a dochádza k zlepšeniu textúry pokožky.

Priebeh ošetrenia :
Ošetrenie pomocou Vela Shape nie je bolestivé, robí sa pomocou špeciálnej masážnej hlavice. Na ošetrovanej lokalite cítiť intenzívnejšie teplo, v dôsledku čoho po ošetrení pretrváva niekoľko hodín jemné začervenanie pokožky. Ošetrovanie trvá 15 – 30 minút, v závislosti od ošetrovanej lokality.
Ideálne je absolvovať ošetrenie 2-3x s časovým odstupom 2 týždňov medzi jednotlivými sedenia.
Počet potrebných opakovaní je závislý od intenzity nežiadúcich zmien na pokožke.

Oblasti vhodné na ošetrenie :

  • zadok
  • predná, zadná, vnútorná časť stehien
  • brucho
  • brada

Ošetrenie nie je vhodné pre :

  • osoby s kardiostimulátorom a kovovými implantátmi
  • onkologických pacientov
  • tehotné a kojace ženy
  • osoby s kŕčovými žilami
  • osoby s kožnými ochoreniami

 pred po vela shape lll3

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti