NITE BIODERMÁLNE

Klasický chirurgický facelift rieši problém starnutia síce efektívne, no za cenu chirurgického zákroku. Oproti tomu táto metóda vypne pokožku bez rezania. Samozrejme efekt týchto dvoch techník nemožno porovnávať, napriek tomu ak sa chcete vyhnúť chirurgickému zákroku, liftovacie biodermálne nite sú optimálnym riešením.

Indikácie :

• pokles kontúr tváre v dolnej tretine tváre
  • pocit ťažkej tváre s klesajúcimi črtami
  • nasolabiálne vrásky, tvorba tzv. „marionette lines"
  • drobné vrásky nad hornou perou tzv. fajčiarske vrásky
  • vačky či vrásky pod očami
  • ovisnutá pokožka v oblasti podbradku
  • ovisnutá koža tváre alebo tela
  • vrásky na krku a dekolte

Aplikovaním špeciálnych vstrebateľných biodermálnych nití dochádza k aktivácii novotvorby kolagénu a regenerácii pokožky. Biodermálne nite využívajú techniku akupunktúry k stimulácii elasticity dermy. Výsledkom je spevnenie a podvihnutie ochabnutej pokožky, vyhladenie kontúr a drobných vrások
Ide o minimálne invazívny, účinný zákrok bez celkovej anestézie a jaziev, s okamžitým efektom, bez nutnej rekonvalescencie. Pomocou vstrebateľných mezo-nití sa dokáže účinne obnoviť strácajúci sa kolagén a zároveň sa vytvára kolagénová „kostra" na spevnenie ochabnutej pokožky a kontúr tváre.
V organizme sa niť postupne vstrebe, pričom dochádza k aktivácii tvorby kolagénu, vytvára sa kolagénová mriežka, ktorá slúži ako opora pleti, vypína pokožku a zabraňuje jej ochabnutiu. Nite sú vstrebateľné, biokompatibilné s tkanivom ľudského organizmu, nevyvolávajú nežiaduce reakcie na cudzorodý materiál.
Biodermálne nite sú vhodné aj pre klientov, ktorí sú necitliví na botulotoxín.

Popis ošetrenia :
Zákrok sa robí po lokálnom znecitlivení, trvá 30-60 minút. Do ošetrovanej oblasti sa zavádzajú biodermálne nite pomocou mikroihly, ktorá je špeciálne upravená, flexibilná a ľahko vkĺzne do pokožky. Vedie vlákno nite s vysokou presnosťou. Po zavedení nite sa ihla vytiahne, vlákno ostane uložené v SMAS vrstve. Okolo nite sa začne vytvárať nový kolagén, vzniká kolagénová sieť, ktorá spôsobí vypnutie kože a zvýšenie elasticity dermy. Pozorovateľný efekt nastupuje ihneď po zákroku a rozvíja sa postupne po zákroku. Zákrok sa môže podľa potreby opakovať, interval medzi ošetreniami sú 2 mesiace. Výsledný efekt pretrvá niekoľko mesiacov až 2 roky. Tesne po zákroku sa môžu objaviť modriny, opuch, drobné nerovnosti, ktoré sú len prechodné. Klient môže mať v mieste aplikácie pocit cudzieho telesa, ktorý rýchlo vymizne.

Kontraindikácie : tehotenstvo, poruchy zrážania krvi, ochorenia krvi, onkologické ochorenia, infekčné ochorenia, epilepsia, psychické poruchy, tvorba keloidných jaziev, opary v oblasti tváre, pier

Obmedzenia po zákroku : po dobu 7 dní sa neodporúča tvárová gymnastika, žuvanie tuhých a veľkých kusov, cvičenie, sauna, zdvíhanie ťažkých bremien, masáž v lokalite zákroku sa neodporúča 1 mesiac

Fotografie sú reálne, bez dodatočnej retuše.

NITE

Predvoľby súkromia