O nás

Naše krédo :

„ Zvýraznenie krásy, obnovenie mladistvého a sviežeho vzhľadu so zachovaním prirodzenosti. "

Na dosiahnutie tohto kréda využívame inovatívne metódy estetickej a korektívnej medicíny:

DRAKULOTERAPIU - kúru vlastnou plazmou s perfektným omladzujúcim účinkom, je to omladenie na bunkovej úrovni,

ODSTRÁNENIE ovisnutých a opuchnutých očných viečok BEZ OPERÁCIE - bezkontaktne plazmovým lúčom,

VÝPLŇOVÉ TECHNIKY VRÁSOK vysokokvalitnou švajčiarskou kyselinou hyalurónovou  - vyhladzujú vrásky  a omladzujú pokožku,

MESOTERAPIU, ktorá intenzívne vyhladzuje a vyživuje pleť,

BOTOX, ktorý pri správnom použití redukuje hlboké mimické vrásky bez toho, aby ste pôsobili neprirodzene.

 

DRAKULOTERAPIA

je kúra vlastnou plazmou, "po nej sa človek cíti o 10 rokov mladší". Efekt je perfektný! Výsledkom je hladšia, pevnejšia, krajšia, pružnejšia a sviežejšia pokožka v ošetrenej oblasti a samozrejme redukcia vrások. 

Pri drakuloterapii sa aplikuje telu vlastná plazma bohatá na rastové faktory do hĺbky dermy, čo naštartuje regeneráciu tkanív a rejuvenizáciu - omladenie na bunkovej úrovni.
Táto metóda je maximálne bezpečná a vysoko účinná. Možno ju použiť aj na zjemnenie jaziev a podporu rastu vlasov.

 

ODSTRÁNENIE OVISNUTÝCH a OPUCHNUTÝCH OČNÝCH VIEČOK BEZ OPERÁCIE

Používame inovatívnu technológiu, kedy bezkontaktne za pomoci plazmového lúča vyhladzujeme a redukujeme objem očných viečok. Výhoda je, že nevznikajú žiadne jazvy, žiadne krvácanie, žiadne modriny. Veľkou výhodou je aj rýchlejšie hojenie ako pri klasickom chirurgickom ošetrení.

a bezkontaktnej chirurgie, tzv. SOFT-chirurgia využíva plazmový lúč Plexr a plazmový generátor na ošetrenie tkanív. Vzhľadom na bezkontaktné ošetrenie je táto novodobá metóda minimálne invazívna a má minimum nežiadúcich účinkov. Pri tejto technológii nič nerežeme, preto nevznikajú žiadne jazvy! Je to metóda bezkontaktná, preto nedochádza ku krvácaniu ani ku vzniku modrín. Hojenie prebieha rýchlo a bezbolestne. Hlavným benefitom je hojenie bez akejkoľvek jazvy a prirodzeným spôsobom. Plazmový lúč používame najmä k redukcii objemu očných viečok, vrások okolo očí a úst, ale i k odstráneniu pigmentových škvŕn bez jaziev.

 

VÝPLŇOVÉ TECHNIKY VRÁSOK, MESOTERAPIA a REJUVENIZÁCIA.   

Tieto metódy využívame k omladeniu pokožky a vyhladeniu či redukcii vrások. Používame vysokokvalitné švajčiarske materiály  kyseliny hyalurónovej s dlhoročnou tradíciou, zachovávajúce prirodzený pohyb tváre, pleť sa stáva hladšou, krajšou, mladšou, pružnejšou zatiaľ čo mimika tváre je neporušená a prirodzená. 

 

BOTOXom odstraňujeme  hlboké mimické vrásky alebo nežiadúce potenie. Pri správnej aplikácii redukuje mimické vrásky bez toho, aby ste pôsobili umelo či neprirodzene.