KOREKCIA OČNÝCH VIEČOK PLAZMOVÝM LÚČOM

- soft blefaroplastika
Je určená pre klientov, ktorí nechcú mať jazvy, nechcú byť operovaní skalpelom, boja sa veľkej zmeny a chcú zachovať prirodzený výzor očí. Pretože tzv. SOFT blefaroplastikou bez rezania odstránime vačky na viečkach, redukujeme opuch v oblasti viečok (horných príp. i dolných), vyhladíme viečka príp. aj okolité vejárovité vrásky, otvoríme a tým zvýrazníme oko a pritom zachováme prirodzený vzhľad očného okolia.

Plazmový lúč- PLEXR Plus je bezkontaktná tzv. SOFT chirurgia , ktorá využíva PLAZMU, ionizovaný atmosferický plyn, na nedotykové ošetrenie tkanív. Poskytuje pacientovi aj lekárovi nové možnosti v chirurgii, nahrádza invazívnejšie postupy a minimalizuje riziká týkajúce sa chirurgickej resekcie, krvácania, pooperačných komplikácií, pooperačných infekcií a narkózy. Ošetrené tkanivá sublimujú, čím sa zabraňuje nežiadúcemu prenosu energie do okolitého tkaniva. To zamedzuje poškodeniu okolitého tkaniva, preto je táto metóda cielená, veľmi šetrná a minimálne invazívna.

Charakteristiky zákroku plazmovým lúčom :

  • bez jaziev bez rezania bez krvácania bez narkózy
  • rýchla doba hojenia
  • trvalý efekt

Korekcia horných i dolných očných viečok
tzv. blefaroplastika plazmovým lúčom - PLEXR Plus

je najčastejšie vyhľadávaný plastický výkon. Opuchnuté horné či dolné viečka tzv. vačky vzbudzujú dojem unaveného, nevýrazného a staršieho vzhľadu. Vzhľadom na to je hlavným benefitom tohto výkonu- celkové omladenie výzoru tváre a osvieženie vzhľadu. Otvorené oči bez vačkov rozžiaria a omladia každú tvár. Preto je vhodná nielen pre ženy ale i mužov.
Pri tomto výkone za pomoci plazmového lúča redukujeme objem vačkov resp. očných viečok, vyhladíme a napneme pokožku v danej oblasti.

Po zákroku je rekonvalescencia rýchla- pooperačný opuch pretrváva cca. 3- 4 dni, mikro-chrastičky v ošetrovanej oblasti pretrvávajú týždeň po zákroku, potom sú už viečka vyhladené.

Ďalšie 2-3 týždne sa neodporúča vystavovať ošetrované miesto priamemu slnku, príp. používať ochranný krém s vysokým UV filtrom resp. slnečné okuliare.

 2odkaz

 

 

     

 

 

 

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti