ODSTRÁNENIE PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN plazmovým lúčom Plexr

Je určené pre klientov, ktorí sa chcú zbaviť pigmentových škvŕn bez stopy či jazvy.

Plazmový lúč - PLEXR Plus je bezkontaktná, tzv. SOFT chirurgia , ktorá využíva PLAZMU, ionizovaný atmosferický plyn, na nedotykové ošetrenie tkanív. Poskytuje pacientovi aj lekárovi nové možnosti v chirurgii, nahrádza invazívnejšie postupy a minimalizuje riziká týkajúce sa chirurgickej resekcii, krvácania, pooperačných komplikácií, pooperačných infekcií a narkózy. Ošetrené tkanivá sublimujú, čím sa zabraňuje nežiadúcemu prenosu energie do okolitého tkaniva. To zamedzuje poškodeniu okolitého tkaniva, preto je táto metóda cielená, veľmi šetrná a minimálne invazívna.

Charakteristiky zákroku plazmovým lúčom :

  • bez jaziev, bez rezania, bez krvácania, bez narkózy
  • rýchla doba hojenia
  • trvalý efekt

Odstránenie pigmentových škvŕn bez akejkoľvek jazvy, hojenie kratšie ako pri klasických plastických operáciách. Jazva žiadna, znie to až neuveriteľne...

Po zákroku je rekonvalescencia rýchla - pooperačný opuch pretrváva cca. 2 - 3 dni, mikro-chrastičky v ošetrovanej oblasti pretrvávajú cca. týždeň po zákroku.

Ďalšie 2 - 3 týždne sa nedoporučuje vystavovať ošetrované miesto priamemu slnku, príp. používať ochranný krém s vysokým UV filtrom.