1. Estetické zákroky PLAZMOVÝM LÚČOM

Chirurgia plazmovým lúčom je bezkontaktná,tzv. SOFT chirurgia využívajúca PLAZMU, ionizovaný atmosferický plyn, na nedotykové ošetrenie tkanív. Poskytuje pacientovi aj lekárovi nové možnosti v chirurgii, nahrádza invazívnejšie postupy a minimalizuje riziká týkajúce sa chirurgickej resekcie, krvácania, pooperačných komplikácií, pooperačných infekcií a narkózy. Ošetrené tkanivá sublimujú, čím sa zabraňuje nežiadúcemu prenosu energie do okolitého tkaniva. To zamedzuje poškodeniu okolitého tkaniva, preto je TÁTO METÓDA CIELENÁ, VEĽMI ŠETRNÁ A MINIMÁLNE INVAZÍVNA.

Charakteristiky zákroku plazmovým lúčom :

  • bez jaziev, bez rezania, bez krvácania
  • bez narkózy
  • rýchla doba hojenia
  • trvalý efekt

 

 

 

2.  DRAKULOTERAPIA - PRIRODZENÝ SPôSOB REJUVENIZÁCIE
     – OMLADENIA NA BUNKOVEJ ÚROVNI

- redukuje vrásky, zlepšuje vzhľad jaziev, redukuje jazvičky, strie ...

pružnejšia, sviežejšia a mladistvejšia pokožka

Je to inovatívna metóda, ktorá využíva regeneračné účinky vlastnej – autológnej krvnej plazmy, pričom výsledkom je krajšia, pružnejšia, sviežejšia a mladistvejšia pokožka v ošetrovanej oblasti a samozrejme redukcia vrások.
Pri drakuloterapii sa aplikuje telu vlastný materiál - plazma, bohatá na rastové faktory, do hĺbky dermy, čo naštartuje regeneráciu tkanív a rejuvenizáciu na bunkovej úrovni.
Drakuloterapia redukuje vrásky, zlepšuje vzhľad jaziev, redukuje jazvičky, strie,
ale najmä doslova naštartuje obnovu a omladenie pokožky.

Vďaka tejto terapii je možné spomaliť starnutie úplne prirodzenou cestou – pomocou informácii, ktoré sú zapísane vo vašej vlastnej krvi. Správny medicínsky názov tejto terapie je S3 terapia (stimulated self serum – sérum z vlastnej krvi) alebo PRP terapia (plateled rich plasma – plazma obohatená o krvné doštičky).
Tajomstvo tejto terapie spočíva v tom, že obohatená krvná plazma obsahuje rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú pokožku, podporujú a urýchľujú jej hojenie. Týmto spôsobom sa pokožka začína opäť omladzovať. Poškodenia, ktoré boli spôsobené vekom, sa tak na dlhšiu dobu minimalizujú.


Táto metóda je maximálne bezpečná, vysoko účinná s minimom nežiadúcich účinkov,
keďže využívame telu vlastný - autológny materiál.

Už v minulosti sa drakuloterapia využívala na zvýšenie imunity či regeneráciu tkanív. Ide o metódu, pri ktorej sa z vlastnej krvi odobranej do špeciálnych odberových setov počas centrifugácie uvoľní veľké množstvo krvných doštičiek – trombocytov (preto aj názov PRP, platelet-rich plasma) – a z nich rastových faktorov, ktoré stimulujú po aplikácii v derme – zamši – fibroblasty k tvorbe vlastného kolagénu, elastínu a kyseliny HA. Tým, že sa aplikuje telu vlastný materiál, eliminuje sa riziko akejkoľvek alergickej reakcie, zákrok predstavuje prirodzený spôsob rejuvenizácie na bunkovej úrovni. Výsledkom je zregenerovaná, pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások, redukcia jazvičiek po akné, redukcia strií a kruhov pod očami, zlepšenie vzhľadu jaziev. PRP terapia sa využíva aj na stimuláciu zárodočných buniek vlasových folikulov pri vypadávaní vlasov.

 

 

 

3.  VÝPLŇOVÉ TECHNIKY VRÁSOK kyselinou hyalurónovou
     - vyhladenie vrások, omladenie pokožky

prirodzený efekt - okamžité výsledky - minimum nežiadúcich účinkov

Za pomoci vysoko kvalitných švajčiarskych prípravkov na báze kyseliny hyalurónovej, obohatenej vitamínmi a antioxidantmi, omladzujeme pokožku a redukujeme vrásky. Vďaka neštandardnému usporiadaniu molekúl  sa pri týchto výplňových technikách zachováva prirodzená pohyblivosť i elasticita pokožky, pričom mimika tváre ostáva neporušená a výplňový materiál neviditeľný. Efekt po zákroku je okamžitý a zároveň trvácnejší ako pri použití bežných výplňových materiálov. 

 

5. NITE biodermálne, vstrebateľné, liftujúce

spevnenie, napruženie a lifting tváre aj tela

Liftujúce vstrebateľné nite sú novým trendom v anti-aging medicíne. Je to výborná estetická technika, ktorou podvihneme a spevníme ovisnutú pokožku za pomoci vstrebateľných biodermálnych nití.
Ide o revolučný prístup k omladnutiu a vypnutiu dermy aplikáciou liftujúcich nití z polydioxanu alebo kyseliny polymliečnej a kaprolaktamu. Rôzne typy nití majú vysokú variabititu a poskytujú široké spektrum pre rôzne partie, nielen pre tvár, ale aj stehná, brucho, pazuchy.5.  VELA SHAPE III
     - odstraňovanie celulitídy, redukcia objemu, tvarovanie postavy

je momentálne TOP metóda v boji s celulitídou. V súčasnosti
je to najúčinnejšia neinvazívna metóda odstraňujúca celulitídu a tukové „vankúšiky".

Prístroj Vela Shape III. generácie v sebe spája rádiofrekvenciu, infračervené žiarenie, vákuum a tlakovú masáž. Práve v tejto trojkombinácii tkvie vysoká účinnosť terapie. Vďaka nej dochádza k vyhladeniu pokožky, rozrušeniu fibrínových sept medzi tukovými bunkami, redukcii objemu samotných tukových buniek a celkovému zlepšeniu kontúry pokožky.

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti